دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1395/08/13 با حضور دکتر جهانگیری: فاز دوم خط نخست متروی اصفهان افتتاح شد
با حضور دکتر جهانگیری: فاز دوم خط نخست متروی اصفهان افتتاح شد
فاز دوم خط یک قطار شهری و چهار ایستگاه جدید مترو با حضور معاون اول رئیس جمهور ، استاندار اصفهان و تعدادی از اعضای کابینه ی دولت تدبیر و امید و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، فاز دوم خط نخست متروی اصفهان و چهار ایستگاه جدید مترو با حضور معاون اول رئیس جمهوری و استاندار اصفهان، برخی از اعضای هیأت دولت و مسئولان استانی و شهری به بهره برداری رسید.
در این مراسم، دکتر جهانگیری در سفری کوتاه با مترو از ایستگاه مرکزی تا ایستگاه خیابان چهارباغ را طی کرد و پس از آن ایستگاه مترو اصفهان را ترک نمود.
این فاز ایستگاه های میدان شهدا تا چهار راه تختی را در برمی گیرد که افتتاح آن بخشی از بار ترافیکی هسته مرکزی شهر اصفهان و آلودگی ناشی از این تردد ها را کاهش خواهد داد.
بخش نخست قطار شهری اصفهان از شهرک قدس تا میدان شهدا بطول 11 کیلومتر با 10 ایستگاه از جمله ایستگاه های قدس، بهارستان، گلستان، شهید مفتح، شهید علیخانی، جابر و کاوه پس از 14 سال در مهرماه سال گذشته افتتاح شد.
گفتنی است پیش از این مراسم دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور بهمراه دکتر زرگرپور و تعدادی از وزیران دولت تدبیر و امید با حضور در بیت آیت الله العظمی مظاهری از مراجع عظام تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
همچنین معاون اول رئیس جمهور بهمراه دکتر زرگرپور و تعدادی از وزیران و مسئولین کشوری و استانی و نمایندگان مجلس با حضور در بیت حضرت آیت الله ناصری با این عالم ربانی و عارف سالک دیدار و گفتگو نمودند.
تعداد بازدید: 106
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal