دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/07 سامانه رهتاب برای تنظیم الکترونیکی بازار به صورت آزمایشی راه اندازی شد
سامانه رهتاب برای تنظیم الکترونیکی بازار به صورت آزمایشی راه اندازی شد
سامانه رهتاب (راهکار هوشمندانه تنظیم الکترونیکی بازار) در استان اصفهان به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان اظهار داشت: براساس دستور مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست جمهوری مبنی بر تنظیم بازار و رفاه بیشتر مردم، در کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان با رویکرد مدیریت هوشمند بازار و استفاده از فناوری اطلاعات، ایجاد شبکه رهتاب (راهکار هوشمندانه تنظیم الکترونیکی بازار) در اریبهشت ماه سال جاری تصویب شد.

وی ادامه داد: این شبکه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری نخبگان دانشگاهی و راهبری کارگروه تنظیم بازار استان ، به صورت آزمایشی و در سطح محدود در هفته دولت سال رونق تولید آغاز به کار نمود.

قاضی عسگر تصریح کرد: این شبکه دارای مزایای فراوان از قبیل سهولت خرید، کاهش صف و توزیع عادلانه کالا، ارائه کالا و خدمات بر اساس جامعه هدف مانند گروه های اجتماعی، حمایتی، شغلی، و چگونگی پراکندگی جغرافیایی، جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا، تضمین اصالت کالا و مشخص کردن رضایتمندی مردم از فروشندگان و قیمت کالا و ارائه کالا و خدمات در سراسر استان است.

وی اضافه کرد: در این مرحله از راه اندازی شبکه رهتاب، شهروندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.rahtab.net نسبت به دریافت اپلیکشن همراه رهتاب و ثبت نام در این شبکه، اقدام نمایند. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عنوان کرد: فروشندگانی که مایلند در این شبکه کالاهای تنظیم بازاری توزیع کنند، می توانند با استفاده از این اپلیکشن در خواست خود را ارسال نمایندکه در صورت تأیید از سوی صنف مربوطه، به ایشان کالاهای تنظیم بازاری تخصیص خواهد شد.

وی افزود: در پایان تابستان سال جاری تعداد محدودی از این فروشگاه ها، چند کالای اساسی و تنظیم بازاری را از طریق شبکه رهتاب به مردم عرضخ خواهند نمود .

وی خاطرنشان کرد: در ادامه اجرای این پروژه، شبکه رهتاب به تدریج به کل استان تسری یافته و تمامی کالاهای تنظیم بازاری در این شبکه عرضه خواهد شد.

تعداد بازدید: 57
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal