دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1395/12/29 در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گرفت، افتتاح چندین طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد
در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گرفت، افتتاح چندین طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف‌آباد چندین پروژه ی عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ترافیکی با اعتباری بالغ بر 271 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و 3 پروژه ی عمرانی نیز کلنگ زنی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در آخرین روز کاری از سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف‌آباد چندین پروژه ی عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ترافیکی با اعتباری بالغ بر 271 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و 3 پروژه ی عمرانی نیز کلنگ زنی شد.
دکتر رسول زرگرپور در آیین افتتاح این پروژه ها اظهارداشت: با وجود مشکل های اقتصادی از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون 12 هزار و 700 طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی با اعتباری بالغ بر 105 هزار میلیارد ریال در استان اصفهان بهره برداری شده است.
رسول زرگرپور با اشاره به روند رو به رشد توسعه و سازندگی در استان، تصریح کرد: در دهه فجر سالجاری بیش از سه هزار و 400 طرح با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیارد ریال دراین استان افتتاح شد.
رسول زرگرپور اضافه کرد: خوشبختانه در طول 3 سال و نیم گذشته با وجود محدودیت‌های منابع مالی و مشکلات شهرداری‌ها شاهد رشد و توسعه در عرصه عمران شهری به‌ خصوص در شهرداری نجف‌آباد و دیگر شهرداری‌های استان بودیم.
وی با اشاره به جهش و تحرک صورت گرفته در توسعه و عمران شهرها، تصریح کرد: نجف‌آباد با وجود این پروژه‌ها که هر 3 ماه یک‌بار افتتاح یک پروژه عظیم را داشته، یکی از شهرهای توسعه یافته با خدمات برتر خواهد بود و سطح کاری شهرداری‌های استان اصفهان از خدمات بالاتر رفته و مسائل فرهنگی و گردشگری رتبه بالایی را به دست آورده‌اند.
شایان ذکر است در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی ،فرهنگی،خدماتی و ترافیکی شهرداری و شورای اسلامی شهر نجف آباد" که تحت عنوان" گام 6" نامگذاری شده بود، بیست پروژه مورد بهره برداری قرار گرفتند و سه پروژه ازجمله فرهنگسرای منطقه چهار(یزدانشهر)جمعاً با اعتبارهفتاد میلیارد ریال کلنگ زنی شدند.
پروژه هایی نظیر زورخانه شهدا پارک لاله، بوستان خدمت، باغ گلها، ارگ موزه شیخ بهایی، عملیات انتقال پساب، آسفالت معابر، باغ موزه شهر، بلوارشریعتی، بلوارآیت، بلوار چناران و ...از جمله پروژه هایی بودند که با حضور استاندار اصفهان افتتاح گردید.
گفتنی است استاندار اصفهان بدو ورود به شهرستان با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید ، نسبت به مقام شامخ 2500 شهید سرافراز این شهرستان ادای احترام نمود.
91
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal