دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/10/20 استاندار اصفهان تاکید کرد:  باید خیریه ای با عنوان چگونگی مصرف بهینه ی آب در اصفهان و فرهنگ مصرف آب تاسیس گردد
استاندار اصفهان تاکید کرد: باید خیریه ای با عنوان چگونگی مصرف بهینه ی آب در اصفهان و فرهنگ مصرف آب تاسیس گردد
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: خیرین باید نسبت به تاسیس خیریه ای با عنوان چگونگی مصرف بهینه ی آب در اصفهان و فرهنگ مصرف آب اهتمام ورزند چرا که در شرایط امروز خیریه ی واقعی این است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با روسای خیریه های استان با اشاره به اینکه اصفهان را باید بهشت خیریه ها نامید، اظهارداشت: فعالیت همه ی خیریه ها و NGOها به نوبه ی خود قابل تحسین و تقدیر است و ذخیره ای ارزشمند برای آخرت خواهد بود.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه خیرین باید نسبت به تاسیس خیریه ای با عنوان چگونگی مصرف بهینه ی آب در اصفهان و فرهنگ مصرف آب اهتمام ورزند؛ افزود:در شرایط امروز خیریه ی واقعی این است و باید فرهنگ درست مصرف کردن آب در بین مردم نهادینه گردد و در این راستا باید از ظرفیت صداوسیما، صنایع و رسانه ها در این خصوص استفاده شود.
رضایی با بیان اینکه در بهمن ماه به مدت محدود و با حداکثر ریسک آب در اختیار کشاورزان قرار خواهد گرفت، افزود: تصمیم گیری در خصوص میزان و مدت افزایش خروجی آب با وزارت نیرو و کمیته ی خاص است.
وی کشاورزان را مردمانی شریف، محترم و اکثرا از خانواده های شهدا خواند و افزود: خیرین باید در شرایطی که در جنگ اقتصادی نابرابر قرار داریم نسبت به ایجاد اشتغال و تولید اقدام کنند و باید دست کسی که در این شرایط در راستای تولید و اشتغال قدم برمی دارد را بوسید.
استاندار اصفهان با بیان اینکه از هرظرفیتی در استان بدون اینکه حقی از بالادست تضییع گردد نسبت به حل مشکل آب استان اقدام خواهد شد، افزود: هرکس بر مبنای حق خود و حق آبه ای که توسط وزارت نیرو و ... به رسمیت شناخته شده است از آب بهره مند خواهد شد چرا که حق آبه حق است و قابل بحث نیست.
وی با اشاره به مصوبه هیأت دولت در خصوص احیای رودخانه زاینده رود؛ اظهارداشت: در این جلسه مصوبات بسیار خوبی برای زاینده رود و رودخانه کارون به تصویب رسید که به سود همه ی استان های ذینفع خواهد بود.
رضایی از تشکیل کمیته ای به ریاست معاون اول رئیس جمهور و عضویت وزرای نیرو، جهادکشاورزی و صمت و استانداران سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال بختیاری و با مسئولیت و دبیری استاندار اصفهان خبر داد و افزود: در این کمیته در خصوص احیای زاینده رود تصمیم گیری خواهد شد.
استانداراصفهان خاطر نشان کرد: دست دوستی، برادری و برابری با هموطنان خود در استان های چهارمحال بختیاری و یزد دراز می کنیم، و تلاش خواهیم کردکه با همکاری یکدیگر نسبت به حل مشکل آب اقدام نماییم.
گفتنی است در این جلسه نماینده خیرین استان نیز ضمن استقبال از پیشنهاد استاندار اصفهان؛ از تاسیس خیریه فرهنگ آب به نام مهریه ی حضرت صدیقه ی طاهره(س) خبردادند.
تعداد بازدید: 80
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal