دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/29 آغاز عملیات بزرگترین طرح تأسیسات فاضلاب روستایی کشور در فلاورجان
آغاز عملیات بزرگترین طرح تأسیسات فاضلاب روستایی کشور در فلاورجان
عملیات اجرایی بزرگترین پروژه تأسیسات فاضلاب روستایی در شهرستان فلاورجان با سرمایه گذاری ذوب آهن اصفهان و اعتباری بالغ بر 910 میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان در آیین آغاز عملیات بزرگترین طرح تأسیسات فاضلاب روستایی کشور که با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: آرزوی مدیریت استان است که همه شهرهای استان، شبکه فاضلاب داشته باشد چراکه این امر در کاهش بیماری ها می تواند موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه یکی از مصداق های مصرف بهینه آب است، تاکید کرد: استان اصفهان، استانی کم آب است و باید در خصوص مصرف بهینه آب همه بخش ها و مردم همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: نفس وجودی این مراسم و حضور همه مردم در این برنامه وزین و به تصویر کشاندن آن، یک تودهنی بزرگ به استکبار جهانی است.

وی تصریح کرد: دولت وملت باهم یکدل و همزبان هستند و عزم دولتمردان بر خدمت صادقانه و بی منت به مردم است

شایان ذکر است این طرح با سرمایه گذاری ذوب آهن اصفهان عملیاتی می شود و با اجرای آن 14 روستای این شهرستان به شبکه فاضلاب متصل می‌شوند.

تعداد بازدید: 69
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal