دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/31 لزوم تکریم ارباب رجوع و اختصاص روزهای ملاقات مردمی توسط مدیران دستگاه های اجرایی استان
لزوم تکریم ارباب رجوع و اختصاص روزهای ملاقات مردمی توسط مدیران دستگاه های اجرایی استان
استاندار اصفهان بر تکریم ارباب رجوع، اسقرار میز خدمت، برگزاری جلسات ملاقات مردمی و رسیدگی به شکایات مردمی در سطح ادارات تاکید نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی، در دومین جلسه شورای اداری استان بر اختصاص روزهای ملاقات مردمی توسط مدیران استان تاکید نمود که خوشبختانه با پیگیری های دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری از طریق دستگاه های اجرایی استان تاکنون 43 دستگاه ، روزهای ملاقات مردمی را جهت تکریم ارباب رجوع مشخص و آماده پاسخگویی به شهروندان هستند.

استاندار اصفهان اظهار داشت: دیدار چهره به چهره مدیران با مردم با هدف شنیدن و رسیدگی به خواسته ها، دغدغه ها و پیشنهادها و مسائل و مشکلات مردمی حائز اهمیت است چراکه اثرات مثبتی در بین اقشار مختلف جامعه ایجاد کرده و روند کارها را تسریع و بهبود خواهد بخشید.

دکتر رضایی تصریح کرد: در راستای پاسخگویی مدیران و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در ادارات، همه مدیران موظف به انجام برگزاری برنامه ملاقات و دیدار مردمی هستند.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: خدمت به مردم در جمهوری اسلامی ایران نعمت و توفیق بزرگی است که نصیب مدیران شده است که باید از این فرصت به بهترین وجه در جهت رضای حق تعالی بهره برد.

تعداد بازدید: 76
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal