دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/03 1734 پروژه شاخص در هفته دولت سال جاری در استان اصفهان افتتاح می شود
1734 پروژه شاخص در هفته دولت سال جاری در استان اصفهان افتتاح می شود
استاندار اصفهان اظهار داشت: 1734 پروژه در هفته دولت در سال جاری با اعتباری بالغ بر دوهزار و نهصد و سی میلیارد تومان در استان اصفهان افتتاح و بهره‌برداری می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی  و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکترعباس رضایی در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: خبرنگاران هم جزئی از دولت هستند، در جمهوری اسلامی دولت و ملت همه با هم هستند و یک هدف مقدس یعنی خدمتگزاری در هر لباس و مقامی را دنبال می‌کنند.

وی  ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هزار شهید کارمند استان تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر دو یار صدیق و هم‌سنگر در عرصه ایمان و عدالت‌خواهی بودند که با وفاداری به اصول انقلاب اسلامی تشکیل دولت انقلابی را پیگیری کردند و در جهت رفع تبعیض و بی‌عدالتی گام‌های بلندی برداشتند.

رضایی اضافه کرد: به تعبیر رهبرمعظم انقلاب شهید رجایی را به عنوان عنصر فراموش ناشدنی در تاریخ دولت و انقلاب خودمان همواره باید به یاد داشته باشیم.

وی افزود: شرایط کنونی به خاطر تحریم‌های استکبار جهانی مقطع حساسی است و دولتمردان به دنبال این هستند که مشکلات اقتصادی به خصوص معیشتی قشر آسیب پذیر را پیگیری و برطرف کنند که در این خصوص، قدم‌های مثبتی هم برداشته شده است.

استاندار اصفهان ادامه داد: اداره امروز کشور با وضعیت فروش نفت به دلیل تحریم‌ها انصافاً شایسته قدردانی است زیرا همه مدیران در سطح استان در حال تلاش و پیگیری هستند.

وی اضافه کرد: تدابیر خوبی برای رفاه مردم اندیشیده شده و امروز که می‌بینید چرخ کارخانجات می‌چرخد محصول تدبیر دولتمردان است، خدمتگزاری وظیفه ما است چرا که مردم عزیز سراسر کشور و استان اصفهان با دولت همگام هستند.

رضایی با اشاره به پروژه‌های هفته دولت عنوان کرد: 1734 پروژه در هفته دولت در سال جاری با اعتباری بالغ بر دوهزار و نهصد و سی میلیارد تومان  در استان اصفهان افتتاح و بهره‌برداری می شود.

شایان ذکر است استاندار اصفهان و معاونین اقتصادی، سیاسی و عمرانی به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند و اهم اقدامات و فعالیت های صورت گرفته را در حوزه های مختلف تشریح نمودند.
تعداد بازدید: 92
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal