دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/03/02 کشاورزان سختکوش و ولایتمدار شهر ورزنه در پیامی از حمایت های بی شائبه استاندار اصفهان تقدیر و تشکر کردند
کشاورزان سختکوش و ولایتمدار شهر ورزنه در پیامی از حمایت های بی شائبه استاندار اصفهان تقدیر و تشکر کردند
کشاورزان سختکوش و ولایتمدار شهر ورزنه در پیامی از حضور پرخیر و برکت و همراه با حمایت بی شائبه ی استاندار اصفهان جهت تقویت و تحکیم حقابه و دریافت خسارت خشکسالی کشاورزان شرق اصفهان تقدیر و تشکر نمودند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، متن تقدیر کشاورزان قدرشناس و فهیم شهر ورزنه بدین شرح می باشد:
بدینوسیله ما مردم کشاورز و شهیدپرور شهر ورزنه از حضور پرخیر و برکت و همراه با حمایت معنوی حضرتعالی جهت تقویت و تحکیم حقابه و دریافت خسارت خشکسالی کشاورزان شرق اصفهان (مرحله ی اول) در شهر ورزنه را که با خلوص نیت و از روی کرامت محقق گشته ، اجر نهاده و موفقیت بیشتر جنابعالی و همکاران محترمتان را در جلوگیری از تضییع حقابه قانونی و شرعی مردم، از درگاه خداوند متعال خواستاریم و امید است در مدیریت و توزیع عادلانه آب زاینده رود که به اشتغال و معیشت مستقیم مردم شرق اصفهان می انجامد موفق و سربلند باشید. به همین منظور جهت اعلام حمایت از جنابعالی در تامین ضروریات اولیه معیشت و همچنین ایجاد زیرساخت ها و راه اندازی صنعت، گردشگری و ... جهت اشتغال و جذب مردم به ویژه جوانان در این منطقه محروم شاهد اقدامات امیدوارکننده و موثر بیشتر جنابعالی باشیم. انشاالله.
موفقیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و شما را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستاریم.
91
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal