دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/11/30 استاندار اصفهان اعلام کرد:  تمام نیروهای امدادی و تجهیزات استان اصفهان برای یافتن مفقودان هواپیما بسیج شده اند
استاندار اصفهان اعلام کرد: تمام نیروهای امدادی و تجهیزات استان اصفهان برای یافتن مفقودان هواپیما بسیج شده اند
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: تمام نیروهای امدادی و تجهیزات استان اصفهان برای یافتن مفقودان هواپیما بسیج شده اند و نیازی به اعزام نیروهای امدادی و ارسال امکانات از استانهای دیگر برای امداد رسانی در محل سقوط هواپیما وجود ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در خصوص آخرین اقدامات مدیریت استان در خصوص سانحه هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج، اظهارداشت: از روز گذشته تاکنون استان کهگیلویه و بویر احمد هم به لحاظ همجواری، هم به لحاظ مدیریت و اعزام نیروهای امدادی در منطقه پادنای سمیرم حضور دارد.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه استان اصفهان به لحاظ نیرو و تجهیزات کامل و مجهز است، خاطر نشان کرد: روزگذشته در تماسی با استاندار فارس، درخواست کردم که آمادگی برای نیاز احتمالی به امکانات و تجهیزات داشته باشند ولی در حال حاضر جای هیچ گونه نگرانی بابت امکانات و تجهیزات در استان وجود ندارد و نیازی به اعزام نیروهای امدادی و ارسال امکانات از استانهای دیگر برای امداد رسانی در محل سقوط هواپیما نیست.
استاندار اصفهان با اشاره به شرایط نامناسب جوی، از مردم درخواست کرد که از حضور در منطقه خودداری کنند زیرا در کار امداد رسانی اختلال ایجاد می شود.
وی از خانواده ها و بازماندگان سرنشینان هواپیمای سقوط کرده درخواست نمود که صبوری کنند و مطمئن باشند که تمام نیروهای امدادی و تجهیزات استان برای یافتن مفقودان هواپیما بسیج شده اند.
مهرعلیزاده به حضور وزیر راه و شهرسازی در منطقه پادنای سمیرم در ساعاتی دیگر اشاره کرد و افزود: معاون سیاسی؛ اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیرکل بحران استانداری اصفهان از روز گذشته در منطقه حضور دارند و بنده نیز تا ساعتی دیگر به آن منطقه عازم خواهم شد.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه تا ساعت 6 بامداد امروز به لحاظ نامساعد بودن شرایط جوی هیچ اقدامی ممکن نبود؛ تصریح کرد: براساس پیش بینی های هواشناسی نیز از بعد از ظهر بطور متناوب برف و بوران آغاز شود.
استاندار اصفهان به حضور حدود 600 نفر از نیروهای امدادگر استان در منطقه اشاره کرد و اظهارداشت: تمامی نیروهای و امکانات استان با ظرفیت بالا از ساعات اولیه امروز تلاش خود را برای یافتن ردی از مفقودین هواپیمای سقوط کرده آغاز کرده اند.

تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal